TABLICE MAGNETYCZNE - SUCHOŚCIERALNE - PLANERY

Tablica do planowania tygodnia, miesiaca i roku

tablica do planowania tygodnia

Tablice do planowania tygodnia, miesiaca, roku: nadruk wykonany w technologii uniemożliwiającej jego usunięcie. Tablica oprawiona w ramę aluminiową anodowaną, narożniki plastikowe. Powierzchnia tablicy do pisania markerami suchościeralnymi. Możliwość mocowania kartek za pomocą magnesów. Grubość tablicy 17 mm. Taka tablica do planowania tygodnia przyczyni sie do efektywniejszego działania.

PEŁNA OFERTA I CENNIK NA TABLICE DO PLANOWANIA - TUTAJ

Tablica do układania planu lekcji w szkole

tablica do planowania lekcji 

Tablica do planowania zajęć w szkole: z możliwością pisania markerami suchościeralnymi. Nadruk wykonany w technologii uniemożliwiające jego usunięcie. Oprawiony w ramę aluminiową anodowaną. Do układaniu planu lekcji służą kolorowe znaczniki magnetyczne.

PEŁNA OFERTA I CENNIK PLAN LEKCJI - TUTAJ

Tablica magnetyczna, biała tablica suchościeralna


tablica suchościeralna, magnetyczna 

Wolnostojące i wiszące tablice suchościeralne: na kółkach z hamulcami. Dwustronna, lakierowana powierzchnia suchościeralno-magnetyczna do pisania markerami i przyczepiania informacji za pomocą magnesów. Bardzo łatwa w manewrowaniu dzięki blokowanym kółkom. Ponadto posiadamy kilka wzowów tablic suchościeralnych wiszących.

PEŁNA OFERTA I CENNIK TABLICE SUCHOŚCIERALNE - TUTAJ


Tablica tekstylna


tabloca tekstylna 

Tablice tekstylne: oprawione w ramy aluminiowe anodowane, narożniki plastikowe. Powierzchnia tablic odporna na zużycie, wykonana z gatunkowego sukna. Produkt wysokiej jakości wykonany z najwyższą starannością.  Grubość tablicy 15 mm. Tablice tekstylne do wpinania pinezkami w czterech kolorach: czerwony, szary, granatowy, zielony. Elegancka tablica tekstylna SCRITTO w nowoczesnym stylu.

PEŁNA OFERTA I CENNIK NA TABLICE TEKSTYLNE - TUTAJ


Strona Główna    |   O Firmie    |    Kontakt

 

Zadzwoń i powiedz jaki produkt Cię interesuje - pomożemy w odpowiednim wyborze 22-723 43 87
facebook Gabloty Norma BG