GABLOTY NA SZTANDAR

ALUMINIOWA GABLOTA NA SZTANDAR


Gabloty wewnętrzne: Nasze działania polegają na zapewnieniu naszym Klientom wyjątkowej jakości produktów, spełniających najbardziej wyszukane potrzeby. Z racji na prężny rozwój naszej firmy staliśmy się liderem na polskim rynku, przede wszystkim w produkcji gablot i tablic aluminiowych i szklanych. Produkujemy gabloty  w najwyższych standardach. Ergonomia, trwałość i estetyka to priorytety dla nas.

gablota na sztandar

Gabloty na sztandary.
Gablota na sztandar wykonana w całości z aluminium anodowanego (srebrny), lub malowana na kolor złoty. Narożniki plastikowe. Drzwi szkło akrylowe w ramie aluminiowej unoszone do góry (ręcznie), zamykane na dwa zamki. W zestawie haki do zamontowania sztandaru z drzewcem i drugiej części drzewca. Grubość gabloty 10cm, przestrzeń użytkowa 7cm. Sztandary z szerszą głowicą wymagają poszerzenia gabloty - co wiąże się z wyższymi kosztami.

Dodatkowe informacje:
- w komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją
- produkt zapakowany w karton i listwy styropianowe
- na szkle folia zabezpieczająca przed porysowaniem

Opcje dodatkowe:
- kolor podłoża dostosowany do potrzeb
- kolor ramy dobrany według wzornika RAL
- oświetlenie diodowe LED 12V
- wymiar dostosowany do potrzeb
- gwarancja producenta 24 miesiące


PEŁNA OFERTA I CENNIK GABLOT NA SZTANDAR - TUTAJSPOSOBY UMIESZCZANIA SZTANDARU W GABLOCIE

gablota na sztandar
PEŁNA OFERTA I CENNIK - TUTAJ


gablota na sztandar


Gabloty na sztandar:
Gabloty na sztandar wyróżnia solidność, oraz dokładność wykonania. Nasi kompetentni doradcy są do Państwa dyspozycji na infolinii 22-723-43-87 w godzinach pracy. Nasze aluminiowe gabloty sztandarowe są solidnie wykonane w profesjonalnej fabryce z wykorzystaniem specjalnie produkowanych profili alumniowych. Gabloty sprzedajemy w pojedynczych ilościach jak też hurtowo - przy większych zamówieniach udzielamy dodatkowych rabatów.gabloty warszawa gabloty ogłoszeniowe gdańsk

Strona Główna    |   O Firmie    |    Kontakt

 

Zadzwoń i powiedz jaki produkt Cię interesuje - pomożemy w odpowiednim wyborze 22-723 43 87
facebook Gabloty Norma BG