GABLOTY WEWNĘTRZNE

GABLOTY OGŁOSZENIOWE WEWNĘTRZNE


Gabloty wewnętrzne: Nasze działania polegają na zapewnieniu naszym Klientom wyjątkowej jakości produktów, spełniających najbardziej wyszukane potrzeby. Z racji na prężny rozwój naszej firmy staliśmy się liderem na polskim rynku, przede wszystkim w produkcji gablot i tablic aluminiowych i szklanych. Produkujemy gabloty  w najwyższych standardach. Ergonomia, trwałość i estetyka to priorytety dla nas.


gablota ogłoszeniowa wewnętrzna

Gablota ogłoszeniowa, wewnętrzna


Tablice ogłoszeniowe, produkowana z aluminium i poliwęglanu (1mm). Rama aluminiowa, anodowana. Drzwi uchylne na bok, zamykane na zamek. Bardzo płaska (22mm) gablota, plecy wykonane ze stali pomalowanej akrylem. Bardzo łatwy sposób naprawy w przypadku zniszczenia.

Hit sprzedaży !


gablota

Gablota wewnętrzna NNXS


Gablota wewnętrzna wykonana z bezpiecznego "szkła" akrylowego 3mm. Rama aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne, zamykane na zamek. Bardzo płaska gablota, plecy wykonane ze stali, wyposażona w eleganckie plastikowe, szare narożniki ochronne. Idealna na klatki schodowe. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, jedno skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok, o grubości 26 mm. 

niska cena!   


gablota wewnętrzana

Gablota wewnetrzna  NNSCS


Tablica ogłoszeniowa, aluminiowa. Z takiej tablicy można być dumnym - piękny wygląd i bardzo funkcjonalna. Powierzchnia gabloty bez podziałów. Drzwi w ramie aluminiowej uchylane na bok. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, jedno skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok, o grubości 23 mm.

wysoka jakośc za małe pieniądze


gablota wewnętrzna, dwudrzwiowa 

Gablota dwudrzwiowa NNGMD


Tablice ogłoszeniowo-informacyjne wykonane z bezpiecznego szkła akrylowego, . Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Dwudrzwiowa, skrzydła uchylne na bok, zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Możliwość zawieszenia tablicy w poziomie.

gablota wewnętrzna, otwierana na bok 

Gablota wewnętrzna jednodrzwiowa


Gabloty jednodrzwiowe produkowane z bezpiecznego szkła akrylowego w ramie aluminiowej. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe - co jest ważne przede wszystkim w szkole. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Istnieje możliwość zawieszenia tablicy w pionie lub w poziomie. Mamy dwie wersje magnetyczne i korkowe. Te gabloty to bardzo atrakcyjny produkt sprawdzajacy się w wiekszości popularnych zastosowań.


gablota wewnętrzna 

Solidna gablota jednodrzwiowa


Solidna wewnętrzna gablota ogłoszeniowa jednodrzwiowa,  wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, oraz zaokrąglone narożniki. Solidna rama aluminiowa anodowana, w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne zamykane na zamek patentowy. Zaokrąglone narożniki z tworzwa. Naścienna gablota w niskiej cenie. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, jedno skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok, o grubości 60 mm. Warianty podłoza: magnetyczna, korkowa i tekstylna (czerwony, niebieski, szry, zielony).


gablota dwudrzwiowa 
Gablota dwudrzwiowa, wewnętrzna

Gablota dwudrzwiowa wykonana z bezpiecznego "szkła" akrylowego, co jest szczególnie ważne w szkole. Solidna rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki patentowe. Gablota ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, dwu skrzydłowa, otwierana uchylnie na boki, o grubości 3,5cm.
Gablota ogłoszeniowa, dwudrzwiowa otwierana na boki, przeznaczona do użytku w szkołach, urzędach, wspólnotach mieszkaniowych i innych instytucjach. To nasz najsympatyczniejszy produkt, w którym połączyliśmy trzy najważniejsze cechy, jakie powinna spełniać gablota. Solidna aluminiowa rama , bezpieczne "przeszklenie" akrylowe i łatwość w używaniu. Czwartą i dla nas najważniejszą jest estetyczne wykonania. Gablota wewnętrzna, dwudrzwiowa zamykana na dwa zamki.


gabloty wewnętrzne przesuwne drzwi 
Gabloty wewnętrzne - przesuwne drzwi

Tablica ogłoszeniowa Zaprojektowana dla Klienta ceniącego trwałość i estetykę. Tablice ogłoszeniowe przesuwne drzwi. Gablotka dostępna w trzech wariantach; Korkowa, magnetyczna, tekstylna: zielona, niebieska, czerwona. Grubość gabloty 6 cm przestrzeń użytkowa 2 cm. produkt dostępny w pięciu wersjach podłoża. - grubość gabloty tylko 3 cm, - bezpieczne owalne narożniki z tworzywa, - niewidoczne mocowanie, - mocna i zwarta konstrukcja, - tył gabloty z blachy stalowej.


szklana gablota wewnętrzna 
Gabloty ogłoszeniowe, przesuwne drzwi

Gablota wewnętrzna z drzwiami przesuwnymi, wyposażona w eleganckie plastikowe, szare narożniki ochronne. Bardzo płaska tablice ogłoszeniowe do zastosowania w pomieszczeniach. Idealna do pokazywania informacji w wąskich korytarzach i pokojach. Specjalnie powlekana tylna ściana ze stali. Szklane przesuwane drzwi. Tablice ogłoszeniowe do wewnętrzego zastosowania.


gablota  
Gablota wewnętrzna z logo i podświetleniem

Tablica z miejscem na logo Perfekcyjna jakość niska cena!
Gabloty zewnętrzne - proste i solidne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość tablicy 6,8 cm. Ta gablotka sprawdza się w holtelach, restauracjach i barach. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, jedno skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok, o grubości 68 mm. Zamykana na zamek.


gabloty wewnętrzne aluminiowe 
Gabloty aluminiowe jedno i dwudrzwiowe

Gablota wewnętrzna - mobilna elegancka i solidnie wykonana. Wersje jedno i dwudrzwiowe gablot. Gabloty dwudrzwiowe mają dużą powierzchnię ekspozycyjną, ale nie zajmują zbyt dużo miejsca. Wiele wersji gablot aluminiowych jedno i dwudrzwiowych. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, dwu skrzydłowa, otwierana na boki, o grubości 38 mm.


gablota ogłoszeniowa 
Gablota ogłoszeniowa, wewnętrzna z przesuwanymi drzwiami

Wewnętrzna tablica ogłoszeniowa z przesuwnymi drzwiami zamykanymi na zamek patentowy. Do umieszczenia w holach wejściowych i na korytarzach: sposób otwierania gablot nie przeszkadza przechodzącym. tablice ogłoszeniowe wiszące i stojące. Solidna aluminiowa konstrukcja. Opcjonalnie dostępna mobilna podstawa na kółkach.


gabloty wewnętrzne, 3 rodzaje 
Gabloty wewnętrzne - trzy rodzaje podłoża

Gablotka wewnetrzna dwudrzwiowa zamykana na zamek. Estetyczna, oryginalna i ekonomiczna, tablica wewnętrzna jest nie tylko narzędziem komunikacji, ale i gwarancją nowoczesności! Nasze tablice posiadają drzwi z pleksi lub ze szkła hartowanego, gabloty zamykane są na kluczyk dzięki czemu informacje są zabezpieczone. Tablica ogłoszeniowa, wewnętrzna, wisząca, jednostronna, jedno skrzydłowa, otwierana uchylnie na bok, o grubości 30 mm.

gablota na klatkę schodową 
Gabloty wewnętrzne - trzy rodzaje podłoża

Gablota wewnętrzna, idealna do umieszczenia w holach wejściowych i na korytarzach. Gabloty wiszące tanie i łatwe w montażu. Gabloty ogłoszeniowe - to idealne rozwiązanie do ekspozycji materiałów informacyjnych na klatkach schodowych.Gabloty wewnętrzne:
Nasze działania polegają na zapewnieniu naszym Klientom wyjątkowej jakości produktów, spełniających najbardziej wyszukane potrzeby. Z racji na prężny rozwój naszej firmy staliśmy się liderem na polskim rynku przede wszystkim w produkcji tablic aluminiowych i szklanych. Produkujemy tablice ogłoszeniowe w najwyższych standardach. Ergonomia, trwałość i estetyka to priorytety dla nas.


Wysoka jakość oraz trwałość naszych tablic ogłoszeniowych:
Solidna konstrukcja jak i najlepsze materiały zapewniają Klientom satysfakcjonującą eksploatację gablot przez wiele lat. Wytwarzane przez nas tablice ogłoszeniowe występują w określonym przedziale grubości. Z reguły jest to od 2,5 do 10 cm, aczkolwiek realizujemy także gabloty wewnętrzne na indywidualne zamówienie, wedle wytycznych Klienta.


Gabloty z możliwośćą zainstalowania światła:
Oświetlenie gablot ogłoszeniowych występuje w kilku modelach. Tablicę możemy oświetlić punktowo, częściowo albo całościowo. Użytkujemy technologię LED. Do wyboru jest także metoda uchylania tablic. Jedną z opcji jest otwieranie tablicy do góry, a alternatywą jest otwieranie na boki ewentualnie system szyb przesuwnych. Standardowo tablice ogłoszeniowe wewnętrzne otwierane są na boki przy pomocy szyb przesuwnych lub skrzydeł (drzwi). Z ogromnym zaangażowaniem realizujemy gabloty wewnętrzne, witryny i tablice. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze najlepszego rozwiązania.


Gabloty wewnętrzne:
Gabloty ogłoszeniowe wyróżnia solidność, oraz dokładność wykonania. Nasi kompetentni doradcy są do Państwa dyspozycji na infolinii 22-723-43-87 w godzinach pracy. Nasze tablice ogłoszeniowe są solidnie wykonane w profesjonalnej fabryce z wykorzystaniem specjalnie produkowanych profili alumniowych. Tablice sprzedajemy w pojedynczych ilościach jak też hurtowo - przy większych zamówieniach udzielamy dodatkowych rabatów.gabloty warszawa gabloty ogłoszeniowe gdańsk

Strona Główna    |   O Firmie    |    Kontakt

 

Zadzwoń i powiedz jaki produkt Cię interesuje - pomożemy w odpowiednim wyborze 22-723 43 87
facebook Gabloty Norma BG